کد ملی کالا

ایران‌کد با کمک کد ملی کالا و خدمات،‌ وسیله‌ای برای شناسایی و ارتباط بین بنگاه‌ها در تسهیل فرآیند‌های زنجیره تأمین کالاها و خدمات کشور فراهم می‌کند. شناسایی محصول و خدمات در فرآيندهای کسب و کار از نیازهای اساسی به شمار می‌آید. بسته به نیاز در هر مرحله از فرآيندهای کسب و کار به کالاهای در حال مبادله یا مبادله شده اشاره می‌شود و بسیاری تصمیمات بر اساس شناخت حاصل شده از کالا اتخاذ می‌گردد.

مركز ملي شماره‌گذاري كالا و خدمات به عنوان بازوي اجرايي وزارت صمت، مأموريت انجام مصوبات کدگذاری و طبقه بندی کالا و خدمات و نماینده جهانی سازمان GS1 در ایران می باشد. بدين منظور مركز ملي شماره‌گذاري كالا و خدمات براي جلب مشاركت بخش غيردولتي در امر اجرايي نمودن مأموريت مذكور اقدام به اعطاي نمايندگي در سراسر كشور به شركتهاي واجد شرايط كه مطابق اين آئين‌نامه موظف به رعايت ضوابط و مقررات و دستورالعمل صادره از سوي مركز مي‌باشند نموده است .

بدين منظور شركت تجارت فرا داده كوشا بعنوان نماينده مركز ملي شماره گذاري كالا و خدمات ايران ( ايرانكد ) در استان تهران ، آمادگي انجام هر گونه خدمات به  توليد كننندگان ، فروشندگان، صادر كنندگان و وارد كنندگان کالا و .... را در امر توليد كد ملي كالا - عضویت و صدور GS1 ,GLN, GTIN و شناسه کالا و خدمات ،  انجام امور مشاوره در زمينه هاي کد گذاری کالای شرکتی  و خدمات در حوزه فن آوری اطلاعات را دارد . جهت مشاهده پرتال اطلاع رسانی ایران کد و دریافت آخرین اخبار و اطلاعات بر روی گزینه زیر کلیک نمایید. پرتال  اطلاع رسانی مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران

جهت پاسخگويي به سوالات فني با پست الكترونيكي ( k88908802@gmail.com ) - انجام مشاوره و خدمات كد گذاري كالا -  تولید و نظارت بر پروژه های نرم افزاری ،  با دفتر اين شركت،  تماس حاصل نماييد.

جهت دریافت مشاوره و فرم پیش ثبت نام (عضویت )ایران کد و نیز دریافت GS1 GTIN, GLN  و ایران کد در این محل کلیک نمایید. دریافت فرم غضویت GS1  -  و دریافت فرمها و راهنماهای اخذ شناسه خدمت (مودیان مالیاتی)  در این محل کلیک نمایید: دریافت فرم و راهنمای شناسه خدمت

 

برای عضویت وارد سایت ایران کد شده (irancode.ir) و موارد خواسته شده را تکمیل و ارسال نمایید و سپس بلافاصله با این نمایندگی جهت  تکمیل ثبت نام خود تماس (88952903-021) حاصل نمایید.

قابل توجه اعضا محترم - نكته مهم : (دريافت فرم ليست محصولات/كالاها )

با توجه به اين كه درج مشخصات دقيق كالا در هنگام كد گذاري كالا موجب تسريع در امر كدگذاري كالا گرديده و از ميزان تماس هاي تلفني و نيز مراجعات حضوري، براي دريافت اطلاعات تكميلي كالا مي كاهد، خواهشمند است فرم ليست محصول مربوط به كالاي مورد نظرخود را انتخاب و سپس تكميل نماييد .
 براي دريافت فرم ليست محصولات طبقه بندي شده در اين محل كليك نماييد . لازم به ذكر مي باشد انجام اين كار باعث تسريع در امر كد گذاري كالا مي گردد .

 

 


ايران كد